מלכת המדיה

פרסום

בחו"ל ומיתוג עסקים

פרסום בחו”ל שונה בכל המהות שלו מפרסום בישראל. תהליך הפרסום הוא תהליך עמוק כולל אתגרים ומשתנה בהתאם לפרמטרים רבים שצריך לקחת בחשבון שיוצאים בפרסום לחו”ל. מדינות שונות עם שפות שונות, תרבויות שונות ולאומים שונים ואל כל אחד מהם צריך להתייחס בהתאם כדי ליצור פרסום מנצח.

פרסום בחו”ל

עסקים רבים חולמים לפרוץ לזירה הבינלאומית ולקחת את העסק שלהם צעד אחד קדימה מעבר לגבולות ישראל אל עבר הצלחה עולמית. בעידן שאנחנו חיים היום עם התפתחות עולם השיווק הדיגיטלי, קיימות אפשרויות רבות חדשות אשר נפתחו עבור עסקים ומפרסמים שרוצים לפרסם את העסק שלהם במדינות שונות ברחבי העולם. להתחרות בזירה הבינלאומית זוהי משימה לא פשוטה בכלל ולפני שעולים בפרסום לחו”ל יש המון דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם עולים עם הפרסום. חברת “מלכת המדיה” מתמחה בתהליכי השיווק והפרסום עבור פרסום בחו”ל בזירה הבינלאומית, תוך כדי התמקדות ומתן מענה לכל סוגיה בנושא.

במהלך תהליך העבודה אנחנו נבצע מחקר שוק ואפיון מלא עבור העסק על פי המטרות והיעדים שנציב. יש המון שאלות שצריך לשאול על מנת לבנות תהליך פרסום בחו”ל שיעבוד בצורה טובה. לדוגמה: באיזה מדינה אתם רוצים להתחיל לפרסם? האם יש לכם תכנית עסקית מוכנה עבור פריצה לחו”ל? האם ביצעתם מחקר שוק מתאים?

 

מה המשמעות של פרסום בחו”ל?

צוות “מלכת המדיה” מלווה עשרות עסקים בבניית תהליכי פרסום בחו”ל עבור העסק שלהם. בישראל נכון לשנת 2018 יש קצת מעל 8 מיליון תושבים מתוכם כ-75% משתמשים באינטרנט מה שיחסית יוצר שוק קטן יחסית בהשוואה למדינות אחרות ברחבי העולם. כדי להבין כמה השוק שלנו בישראל קטן ביחס למדינות אחרות בעולם ניקח לדוגמה את ארה”ב שם יש מעל 325 מיליון תושבים מתוכם מעל 85% משתמשים כיום באינטרנט! זהו הפרש עצום ביחס למספר הלקוחות הפוטנציאליים שקיימים עבור העסק שלך בישראל. בבריטניה יש מעל 65 מיליון איש מתוכן מעל 80% משתמשים באינטרנט.

מה היתרונות של פרסום בחו”ל?
“מלכת מדיה” שמה לה כדגש מרכזי בעידן השיווק הדיגיטלי לפתוח לעסקים את הדלת והאפשרות לפרסום בחו”ל בצורה קלה יותר, ואפקטיבית הרבה יותר. מערכות הפרסום המתקדמות של גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, אאוטבריין, אטסי, פינטרסט ועוד פלטפורמות רבות אחרות מאפשרות לכם ליצור קמפיינים ברחבי העולם כולו, בשיטות תמחור שונות (CPC,CPM,CPA). בחברתנו תוכלו למצוא צוות מקצועי ומיומן שאחראי על כל תהליך הפרסום. החל מתהליך ההקמה והבנייה ועד לניתוח תוצאות ונתוני הקמפיינים והסקת מסקנות להמשך הפעילות.

 

רוצים לפרסם בחו”ל?

צרו קשר עם “מלכת המדיה” עוד היום ליצירת פרסום ממוקד, אפקטיבי ויעיל להגדלת כמות הפניות והמכירות של העסק שלך. לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני השאירו פרטים או התקשרו עכשיו >>>

דילוג לתוכן