מלכת המדיה

מודעות

באנרים ורימרקטינג

יצירת באנרים חדשים לפרסום העסק שלכם בשטחי פרסום ואתרים שונים ברחבי הרשת ויצירת תהליך של פרסום רודף (רימרקטינג). פרסום העסק שלכם באתרים מאותו עולם התוכן לאנשים שכבר ביקרו באתר שלכם.

מודעות באנרים ורימרקטינג

אחד מערוצי הפרסום המובילים בעולם כיום הוא קידום ממומן באמצעות מודעות באנרים ורימרקטינג ברשת המדיה של גוגל – Google Display Network. פרסום באמצעות מודעות באנרים ורימרקטינג מאפשר למפרסמים ובעלי עסקים לפרסם את העסק שלהם ברשתות המדיה של גוגל שפרוסות על גבי מיליוני אתרים על מנת לייצר מכירות ולידים חדשים לעסק. מכירים את זה שאתם נכנסים לאפליקציה כלשהי או אתר מסוים באינטרנט ואתם רואים באנרים של פרסומות באתרים שביקרתם בהם לאחרונה? זה בדיוק מה שמודעות באנרים ורימרקטינג עושות. אם לקוח ביקר באתר שלכם או בדף הנחיתה אבל לא ביצע את הפעולה או ההמרה שרציתם שהוא יעשה, מודעות באנרים ורימרקטינג יאפשרו לכם “לרדוף” אחרי אותו גולש ברחבי הרשת ולהניע אותו לפעולה שאתם מחפשים.

למה זה חשוב לעסק שלי?

רימרקטינג הינו אחד מן התהליכים החשובים ביצירת משפך שיווקי נכון בפרסום ממוקד ואפקטיבי. תהליך זה מאפשר לנו ליצור רשימות קהלים ספציפיות אשר נבנות אוטומטית על ידי מערכת הפרסום ומרכיבות בתוכן מבקרים באתר או בדף הנחיתה שלנו. אל רשימות הקהלים נוכל לייצר פרסום מודעות באנרים ורימרקטינג על מנת להניע את הגולשים שלא המירו תוך כדי שימוש ברשת המדיה של גוגל ובבאנרים מעוצבים גרפית לתפיסת תשומת הלב של הגולשים. אנו בחברת “מלכת המדיה” מתמחים בפרסום ברשת המדיה של גוגל עם ניסיון בקידום מאות עסקים בישראל ובחו”ל.

מה כולל התהליך?

מודעות באנרים ורימרקטינג מורכבות ממספר מודעות מעוצבות בגדלים שונים (הבאנרים עצמם) אותם אנחנו מפרסמים ברשת המדיה של גוגל עם הפניה לאתר העסק או לדף נחיתה ייעודי של העסק. אנו בחברת “מלכה המדיה” מעצבים ובונים את המודעות באנרים תוך חשיבה מלאה על הקונספט השיווקי והחיבור בין הקמפיין ברשת המדיה לבין קמפיינים אחרים שרצים ברשת החיפוש של גוגל דרך קידום ממומן (SEM). כאשר בונים את הקמפיין ברשת המדיה של גוגל, חשוב מאוד לבנות גם את קהלי רימרקטינג ורשומות בצורה נכונה על מנת להפנות לכל גולש את המודעה המתאימה עבורו ובכך לשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה שלנו!

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור מודעות באנרים ורימרקטינג?

 

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני השאירו פרטים או התקשרו עכשיו >>>

דילוג לתוכן