מלכת המדיה

שיווק במדיה חברתיות

שיווק וקידום ברשתות החברתיות הגדולות בארץ ובעולם: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין, טוויטר ועוד. ניהול רשתות חברתיות בפלטפורמות שמתאימות לקהלי היעד של העסק שלכם. יצירת תכנים שיווקיים, קמפיינים ברחבי הרשת כחלק מהאסטרטגיה והתדמית של העסק.

הרשתות החברתיות כבר השתלטו על עולם האינטרנט ואיתם גם נפתחו ערוצים חדשים לפרסום עבור בעלי עסקים. אם עד לפני כמה שנים בעל עסק קטן שרצה לפרסם את עצמו היה יכול להרשות לעצמו להופיע רק באמצעות פרסום במקומונים או ברדיו המקומי, רשתות חברתיות כמו פייסבוק אינסטגרם ולינקדאין פתחו בפניהם עולם חדש של פרסום ממוקד יעיל ואפקטיבי יותר שכולל בתוכו שיווק דיגיטלי.

 

פייסבוק

הרשת החברתית הגדולה בעולם עם מעל 2 מיליארד משתמשים ברחבי העולם, מתוכם 4.5 מיליון משתמשים בישראל. כולנו מכירים את פייסבוק ומשתמשים בה גם דרך המחשב וגם דרך האפליקציה בסמראטפון.ניהול דף עסקי בפייסבוק צריך להתבצע בידיים מקצועיות כולל אסטרטגיית שיווק נכונה ושימוש נכון בפלטפורמה והכלים שהיא מציעה דרך פרסום בפייסבוק.

 

אינסטגרם
רשת חברתית פופולרית בקרב בני נוער וצעירים (וכיום גם גילאים בוגרים יותר) לשיתוף תמונות וסרטוני וידאו. פרסום באינסטגרם וניהול חשבון האינסטגרם של העסק תחת אסטרטגיה שיווקית מתאימה. פרסום באינסטגרם מתאים לעסקים שבאים מתחום עולם הפנאי בידור ואופנה, אך גם מתאימים לתחומים נוספים (B2B, B2C) בהם התמונות והסרטונים הקצרים (סטורי) הם אלו שקובעים את הטון.

 

לינקדאין
רשת חברתית לעסקים עם מעל ל-500 מיליון משתמשים ברחבי העולם. הרשת משמשת ליצירת קשרים עסקיים בין אנשי מקצוע ובין חברות שונות שעוסקות באותם תחומים ברחבי העולם. פרסום בלינקדיאן מתמקד בעולם ה B2B ומאפשר לעסקים רבים לפרסם את עצמם עם תקציב שיווקי בצורה ממוקדת ויעילה לקהלי יעד שמתאימים עבורם.

 

פינטרסט
רשת חברתית עולמית המאפשרת שיתוף ויצירה של אלבומי תמונות וניהול אוספים על פי ההעדפות הפרטיות שלהם. להבדיל מאינסטגרם, פינטרסט בנויה סביב האפשרות שלנו לעקוב אחרי תחומי עניין שמעניינים אותנו ולהרכיב מתוכם לוחות פרטיים וציבוריים לשיתוף עם כל שאר המשתמשים ברשת. פרסום בפינטרסט יאפשר לכם ליצור קשר עם קהל היעד שלכם בפלטפורמה נוספת ובכך לבנות את מסעות הפרסום שלכם בערוצי המדיה השונים. פינטרסט היא רשת חברתית בעלת פונטציאל עסקי ענק והפרסום ברשת מוכיח את עצמו כרשת מובילה בהפניית לקוחות לעסקים.

 

אנחנו בחברת Queenmedia מתמחים בניהול רשתות חברתיות ובפרסום ממוקד לעסק שלכם דרך ערוצי הפרסום שמתאימים לפרסום העסק שלכם. במשרדנו צוות מומחים עם התמחות ספציפית בכל רשת חברתית כך שכל שתקבלו את התוצאות המקסימליות מפרסום העסק שלכם.

דילוג לתוכן