מלכת המדיה

קידום

ממומן (SEM \ PPC)

להגדיל את כמות הלידים והפניות בעסק שלכם דרך קידום ממומן בגוגל או דרך פרסום בפייסבוק. קידום ממומן בגוגל (SEM \ PPC) מאפשר לכם להופיע במקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל כאשר מישהו מחפש ביטוי מסוים וכך הוא יוכל להגיע אליכם בקלות וליצור אתכם קשר. בנוסף לקידום ממומן בגוגל, פרסום בפייסבוק יאפשר לעסק שלכם לייצר פרסום ממומן וחשיפה לקהלי יעד ממוקדמים על מנת להשיג לקוחות חדשים לעסק…

קידום ממומן (SEM)

עדיין לא מפרסמים את העסק שלכם במנוע החיפוש של גוגל? זה הזמן להצטרף לאלפי עסקים בישראל אשר מקדמים את העסק שלהם באמצעות מערכת הפרסום של גוגל Google AdWords ומגדילים את מספר הפניות והלידים בכל יום מחדש! באמצעות פרסום בגוגל תוכלו לבנות קמפיין שיווק ממוקד בשיטת ‘תשלום לכל קליק’.

 

איך קידום ממומן (SEM) בגוגל עובד? ברגע שגולש נכנס למנוע החיפוש של גוגל ומקליד מספר מילות מפתח אשר רלוונטיות למוצר שלכם או לעסק שלכם, יופיע בפניו קמפיין ממומן אשר יאפשר לאותו גולש ליצור אתכם אינטראקציה וקשר ישירות. רק ברגע שאותו גולש לוחץ על המודעה שלכם אתם משלמים.

 

מה היתרונות בקידום ממומן (SEM)?

חברת “מלכת המדיה” מתמחה בקידום ממומן במנוע החיפוש של גוגל באמצעות תהליך שיאפשר לכם חיבור ללקוחות חדשים באופן ממוקד! ברגע שגולש מחפש את השירות או המוצר שאתם מציעים, באמצעות קמפיינים שיווקיים שניצור, הוא יוכל להגיע אליכם בקלות. אם בעבר כדי לפרסם בטלוויזיה בשעות הפריים טיים עסק היה צריך להשקיע הרבה כסף יחסית (ולכן רק עסקים גדולים עד גדולים מאוד יכלו לפרסם את עצמם), קידום ממומן (SEM) בגוגל מאפשר לעסקים בכל הגדלים, גם עסקים קטנים וגם עסקים בינוניים לפרסם את עצמם בתקציבי פרסום שכל עסק יכול לעמוד בו.

 

כיצד התהליך מתבצע?

“מלכת המדיה” אחראית על תהליך עבודה והכנה נכונה באמצעות בניית משפך שיווקי מתאים עבור העסק שלכם. קידום ממומן (SEM) במנוע החיפוש של גוגל יאפשר לעסק שלכם להתקדם קדימה ולצמוח בעזרת הגדלת כמות המכירות בעסק שלכם. כדי להתפתח ולגדול עסק חייב להגדיל את המחזור העסקי שלו בכל חודש. כדי להגיע ללקוחות חדשים ופוטנציאליים שיתעניינו בשירות או במוצר שלכם, אתם חייבים להופיע במקום הנכון בזמן הנכון וזה בדיוק מה שקידום ממומן בגוגל מאפשר. עם ניצול תקציבים בצורה מדויקת, ניתוח נתונים וביצוע אופטימיזציה מתמדת, אתם יכולים להיות בטוחים שהקמפיינים שלכם בידיים טובות ב”מלכת המדיה”!

 

רוצים לפרסם בגוגל?
צרו קשר עם “מלכת המדיה” עוד היום ליצירת פרסום ממוקד, אפקטיבי ויעיל להגדלת כמות הפניות והמכירות של העסק שלך. לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני השאירו פרטים או התקשרו עכשיו >>>

דילוג לתוכן