מלכת המדיה

קידום אתרים

אורגני (SEO)

קידום האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל בצורה אורגנית ויצירת לידים חדשים לעסק. התהליך מתבצע לאורך זמן ומטרתו לקדם את האתר שלכם בתוצאות מנוע החיפוש של גוגל באמצעות קידום אתרים אורגני (שימוש במילות מפתח, כותרות, תגיות מטא, יצירת תוכן ועוד…). כדי שאנשים יוכלו להגיע לאתר שלכם בצורה אורגנית אתם חייבים להשקיע בקידום אורגני של האתר.

קידום אתרים אורגני (SEO)

מנוע החיפוש של גוגל. אחד הכלים הכי חזקים שהומצאנו בעידן הדיגיטלי בו אנחנו בתור משתמשים עושים שימוש יום יומי. כל שאלה שיש לנו, אנחנו פונים למנוע החיפוש בגוגל. כל מוצר שאנחנו מחפשים לרכוש, אנחנו פונים למנוע החיפוש של גוגל. קידום אתרים אורגני הוא אחד מערוצי השיווק החשובים היום, כאשר 90% מהחיפושים במנועי חיפוש בישראל מבוצעים בגוגל. קידום אתרים אורגני או במנוח המקצועי שלו SEO – Search Engine Optimization (אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא תהליך שמתבצע לאורך זמן והמטרה שלו היא קידום האתר לתוצאות רלוונטיות במנוע החיפוש של גוגל.

איך מתבצע קידום אתרים אורגני?

תהליך הקידום מתחלק לחלקים רבים שמשפיעים על איכות ודירוג האתר במנוע החיפוש של גוגל.המטרה? להופיע בעמוד הראשון בתוצאות הראשונות תחת מילות מפתח שקבעתם מראש. הדרך? כותרות נכונות, מילות מפתח מרכזיות, שימוש בלינקים פנימיים וחיצוניים, תוכן איכותי מהירות האתר ועוד פרמטרים רבים הם אלו שיקבעו ויעזרו לדחוף את האתר שלכם למעלה בתוצאות מנוע החיפוש. קידום אתרים אורגני (SEO) איכותי מתבצע לאורך זמן והתוצאות שלו הם תוצאות עתידיות ולא כמו בקידום ממומן שם אנחנו מצפים לקבל תוצאות מידיות בהתאם לקמפיין.

למה זה חשוב לעסק שלי?

גולש שנכנס לגוגל ומחפש שירות \ מוצר מסוים דרך מילות מפתח, אם העסק שלכם מתאים לאותם מילות מפתח, אתם רוצים להיות אלו שיופיעו ראשונים כדי שאותו גולש יוכל ליצור איתכם קשר. ניקח לדוגמה עסק שמתמקד בשעונים לגברים, ברגע שגולש נכנס לגוגל ומחפש מילות מפתח שקשורות לשעונים לגברים (שעונים לגברים, שעוני יד לגברים, שעון לגבר ועוד..) האתרים הראשונים שיופיעו בדף התוצאות הראשון, הם האתרים היחידים שאותו גולש יכנסו אליהם בעקרבות החיפוש שלו ושם הוא גם ככל הנראה יבצע את ההתעניינות שלו במגוון השעונים.

רוצים להופיע בדף הראשון בתוצאות מנוע החיפוש של גוגל תחת מילת מפתח מסוימת? אנו בחברת “מלכת המדיה- Queen4media” מאמינים בקידום אתרים אורגני (SEO) איכותי שמביא תוצאות לאורך זמן. קידום אתרים אורגני עושים רק אצל המומחים! עם נסיון עשיר בתחום, צוות מקצועי ושירות אישי לאורך כל הדרך.

דילוג לתוכן