מלכת המדיה

פרסום

טאבולה ואאוטבריין

פרסום העסק שלכם באתרים המובילים בארץ ובעולם דרך שיווק באמצעות תוכן (Content Marketing). יש לכם מאר באתר? תוכן חדש שיצרתם ואתם רוצים לייצר לו חשיפה ותנועה ובסופו של דבר להניב לידים? פרסום באאוטבריין וטאבולה הוא אחד מהאמצעים המתקדמים כיום בעולם האינטרנט לשיווק תוכן וקידום העסק שלכם.

מכירים את זה שאתם נכנסים לאתר או לאפליקציה כלשהי, קוראים כתבה ובסוף הכתבה יש כמה מאמרים נוספים מומלצים עבורכם? הסגנון המוכר שאולי נתקלתם בו באתרים כמו: מאקו, דה מרקר, YNET, 5SPORT “אולי גם זה יעניין אותך” “סיפורים מומלצים ברשת” ועוד. כתבות אלו הן לרוב כתבות ממומנות בכסף על ידי מפרסמים חיצוניים ומופעלות על ידי גורם שלישי (אאוטבריין וטאבולה) מתוחכם שיודע לקרוא ולנתח את פעילות הגולשים באתר ולהתאים את תוכן נוסף שהכי מתאים עבורו.

פרסום באאוטבריין וטאבולה יאפשר לכם לפרסם את העסק שלכם באתרים מובילים ברחבי הארץ והעולם, באמצעות תוכן או בשם המקצועי שלו (Content Marketing) שיווק באמצעות תוכן. אאוטבריין וטאבולה הם 2 חברות ישראליות מובילות בתחומן אשר יצרו פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת שמאפשרת לפרסם את העסק שלכם באמצעות תוכן, תחת אותה מעטפת של אתר מוביל אחר שמוכן להקצות שטח פרסום עבורכם. חשוב להבין שחברות אלו מקצועיות בתחומן ויודעות בדיוק תחת כל מדור בכל אתר איזה כתבה מומלצת כדאי שתופיע בהתאם לפרופיל של אותו גולש.

 

אף אחד מאיתנו לא אוהב פרסומות וזה חלק מהעיקרון שמנחה מפרסמים ובעלי עסקים כשהם פונים אל פרסום באאוטבריין וטאבולה. היתרון המרכזי בשיווק באמצעות תוכן הוא ההוכחה המקצועית שלכם בתחום בו אתם עוסקים והערך שאתם מעניקים לגולש שבחר לצרוך את התוכן שלכם. שיווק באאוטבריין וטאבולה מתבצע באופן זהה לשיווק דיגיטלי בפלטפורמות אחרות שאנחנו מכירים (פרסום בפייסבוק, קידום ממומן בגוגל) כאשר אתם משלמים על כל קליק של מישהו שנכנס לקרוא את הכתבה שלכם. מחירים ההקלקות יכול להשתנות כמובן מתחום לתחום ועד כמה הכתבה שלכם מעניינת. כך תוכלו לייצר לאתר שלכם מקור תנועה חדש ולהפוך גולשים חדשים באתר שלכם ללידים פוטנציאליים חמים.

 

כדי להקים קמפיין מוצלח ומושך באאוטבריין וטאבולה, התוכן שאנחנו מייצרים צריך להיות מעניין, עם ערך אמיתי. בנוסף לתוכן איכותי שתייצרו בתוך המאמר שהחלטתם לפרסם, חלק קטן מכל הטקסט צריך להכיל תוכן שיווקי וקריאה להנעה לפעולה על מנת שאותו גולש שקורא את המאמר שלכם ומזדהה עם התוכן יוכל להמשיך הלאה במשפך השיווקי שלכם.

דילוג לתוכן