מלכת המדיה

עיצוב

ובניית אתרים

אתר אינטרנט עבור העסק שלכם הוא נכס דיגיטלי בלעדי שאתם פשוט חייבים שיהיה לכם. שלא כמו דף פייסבוק, או חשבון באינסטגרם, אתר אינטרנט הוא הנכס היחיד כמעט היום שיש לכם בלעדיות עליו. האתר שייך לכם ולא אף אחד אחר ויש לכם שליטה מלאה על הנעשה בו. אם יש משהו אחד שאתם לא יכולים להתפשר עליו בעסק שלכם זה אתר האינטרנט שלכם. כמישהו שומע על העסק שלכם, הדבר הראשון שהוא יעשה זה קודם כל לחפש אתכם ברחבי האינטרנט. וכשהוא עושה את זה, אתם חייבים להיות שם – עם אתר אינטרנט בועט וחדשני שיגרום לאותו גולש מתעניין להפוך ללקוח בעסק!
מה מאפיין את האתרים שלנו?

חברת “מלכת המדיה” עם ניסיון מעל 10 שנים בעיצוב ובניית אתרים מתקדמים בעיצוב אישי. כל תהליך בניית האתר נעשה אצלנו בחברה תחת קורת גג אחת, כאשר אנחנו אחראים על כל החלקים בתהליך, מתחילתו של תכנון האתר ועד הפינישים הקטנים בסוף. האתרים שלנו נבנים בקפידה רבה ובחשיבה אסטרטגית שיווקית שתתאים בדיוק לצרכים ולמטרות של העסק שלכם.

תהליכים בעיצוב ובניית אתר

אתר טוב, הוא לא רק אתר שנראה טוב. באתר איכותי קיימים מאפיינים רבים שיקבעו את איכות האתר והדירוג שלו. האתר אמור לשמש אתכם לכמה שנים טובות לפחות, כך שיש להתייחס לתהליך עיצוב ובניית האתר בחשיבות רבה. כיום, ישנם עדיין עסקים רבים בישראל שלא שדרגו את האתר שלהם בעשור האחרון ואפילו גרוע מכך, אפילו לא מחזיקים אתר אינטרנט. התפתחותו של העידן הדיגיטלי מחייבת אתכם בעלי עסקים להתקדם ולהתפתח ולהתאים את האתר שלכם לטכנולוגיה המתקדמת של המחר.

אפיון האתר – האתרים שלנו עוברים תהליך אפיון וחשיבה ממוקדת על פי אסטרטגיה שיווקית.

עיצוב האתר UI – האתרים שלנו ממותגים ומעוצבים על פי אפיון מלא של העסק.
ממשק משתמש UX – האתרים שלנו בעלי ממשק משתמש נוח וידידותי לניווט וביצוע פעולות באתר.
רספונסיביות – האתרים שלנו מותאמים לכל הגדלים של מסכים (מחשב, סמארטפון, טאבלט).

מהירות ואחסון – האתרים שלנו מאוחסנים בשרתים מאובטחים אשר כוללים זמני טעינה מהירים.

נגישות – האתרים שלנו עומדים בתקן הנגישות ומספקים כפתורי נגשים זמינים.

קידום אורגני SEO – האתרים שלנו מותאמים לקידום אורגני במנוע החיפוש של גוגל.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור עיצוב ובניית אתרים?

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני השאירו פרטים או התקשרו עכשיו >>>

דילוג לתוכן