מלכת המדיה

ניהול פייסבוק

אורגני לעסקים קטנים

יצירת פרסום אורגני לעסקים בפייסבוק באמצעות הפצה ופרסום בקבוצות עם קהלי יעד מתאימים ושליחת הודעות פרטיות ליצירת לידים חדשים עבור העסק שלכם. פרסום אורגני בפייסבוק בצורה ממוקדת שתתאים לעסק ותיצור חשיפה לאנשים המתאימים לקהל היעד שלכם.

ניהול פייסבוק אורגני לעסקים קטנים
ערוץ פרסום נוסף שקיים עבור בעלי עסקים ולא הרבה יודעים עליו הוא הפרסום האורגני בפייסבוק. מעבר לניהול השוטף של הדף שלכם בפייסבוק ויצירת פרסום בפייסבוק, “מלכת המדיה” תפרסם עבור העסק שלכם פרסומים אורגניים שוטפים, מוכוונים בדיוק לקהל היעד שלכם, על מנת להגדיל את הלידים והמכירות בעסק שלכם!


פרסום בקבוצות

בפייסבוק קיימות קבוצות רבות המכילות משתמשים שחברים באותה קבוצה או קהילה. אותן קבוצות מאופיינות בדרך כלל על פי פרמטר מסוים שקובע את הגדרת הקבוצה. יש המון (ושאנחנו אומרים המון אנחנו באמת מתכוונים להמון!) קבוצות שונות שיכולות להיות רלוונטיות לפרסום ושיתוף תכנים שהעסק שלכם יוצר. דוגמאות לחלוקות של קבוצות: בעלי עסקים, אזורים גאוגרפיים, יד שנייה, אימהות, בריאות, תזונה, כושר, רכב, טיסות, חופשות, מסיבות, צימרים, חיילים, סטודנטים והרשימה נמשכת עוד ועוד. באמצעות כלים מתקדמים “מלכת המדיה” מציעה לעסק שלכם פעילות נרחבת והפצה של התכנים והמסרים של באותן קבוצות. כך תוכלו לקבל הרבה יותר חשיפה לעסק שלכם והרבה יותר פניות!

שליחת הודעות פרטיות

פרסום עסקים בנישה ממוקדת יכול להתבצע גם בפינצטה על ידי סינון ובחירת הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ושליחת הודעות פרטיות לגירוי התעניינות. ישנם אנשים רבים שלעיתים צריכים או את מחפשים פתרון שהעסק שלכם מציע עבורו, רק שהם לא מכירים את העסק שלכם או שמעו עליו בכלל. הודעה פרטית מעניינת יכולה להיות דרך טובה למשוך את אותו גולש פוטנציאלי ולהפוך אותו ללקוח!

 

לצד כל הכלים שקיימות היום לקידום ושיווק העסק שלכם באינטרנט, ניהול פייסבוק אורגני לעסקים קטנים הוא ערוץ נוסף מצוין להגדיל את החשיפה של העסק שלכם. בעזרת שימוש בערוץ זה תוכלו לפנות ישירות אל קהל היעד שלכם ולתת להם מענה לבעיה שלהם באמצעות הפתרון שלכם. “מלכת המדיה” מתמחה בשנים האחרונות בניהול נכון ויצירת מסרים שמתאימים לפרסום בערוץ זה. בעזרת צוות מומחים אנו נבנה עבורכם אסטרטגיה שיווקית מתאימה עם קונספט מדויק!

 

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ניהול פייסבוק אורגני לעסקים קטנים?

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני השאירו פרטים או התקשרו עכשיו >>>

דילוג לתוכן