מלכת המדיה

ניהול

מוניטין ברשת

ניהול מוניטין ברשת כולל שליטה מלאה על תדמית העסק והמוניטין שהעסק צבר באינטרנט. מה אומרים עלינו ברחבי הרשת? האם התגובות עליכם ברחבי הרשת חיוביות? שליליות? ניהול מוניטין ברשת הוא המפתח להצלחת העסק שלכם.

ניהול מוניטין

עולם הניו מדיה הרבגוני מאפשר לחברות ועסקים ליהנות ממגוון רב של יתרונות, ביניהם להציג כרטיס ביקור בדמות אתר אינטרנט תדמיתי מפואר, דפי נחיתה שיווקיים, מידע עשיר שיכול להיות כתבות, מאמרים, מידע ועוד מגוון מידע חיובי המסייע לשמה הטוב של החברה. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי ישנו צד פחות נוצץ ברשת שדווקא יכול לעשות את הפעולה ההפוכה – מספיקה חוות דעת שלילית אחת או כתבה פוגענית מאתר חדשות כדי לפגוע בשמה הטוב של החברה.  

בעידן האינטרנטי כל מי שמעוניין לקבל שירות מחברה או אדם מסוים, באופן טבעי ייגש למנוע החיפוש של גוגל, יקליק את שם החברה ויכנס לתוצאות שונות שיופיעו מולו. מובן שחוות דעת או אזכורים שליליים ישר יבלטו בעיניו של הלקוח הפוטנציאלי ויגרמו לו לרדת מעניין הרכישה או השותפות. אבל אל דאגה, כיום ניתן לקבל שירות ניהול מוניטין היעיל בדיוק למקרים אלה.

חברת “מלכת המדיה” מציעה ניסיון רב בניהול מוניטין ברשת ומספקת שירות למגוון חברות בשוק בתחום זה. צוות החברה עובד בעזרת שיטות ייחודיות אשר נועדו לדחוק חוות דעת ואזכורים שליליים ברשת. שירות זה מתבצע על ידי הזנת תכנים חיוביים ברשת, כגון כתבות תדמיתיות חיוביות וקידומן במנוע החיפוש, כמו גם על ידי מגוון דרכים יצירתיות שיאפשרו להעצים את המוניטין החיובי של החברה ברשת האינטרנט. השירות נעשה בצורה מקצועית ועל פי כללי האתיקה המחמירים של גוגל, בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר במינימום זמן.

מה אנחנו מציעים במסגרת השירות?

כתיבת תוכן איכותי – חברתנו מונה צוות כותבי תוכן ועיתונאים אשר יכינו כתבות תדמית חיוביות על החברה, ובכן מקדמים הבקיאים בתחום ניהול מוניטין. התוכן האיכותי לצד הקידום הטבעי יסייעו רבות לניקוי שמה הטוב של החברה, משום שהם ידחקו את האזכורים השליליים ויציגו תוצאות חיוביות במנוע החיפוש.  

צוות מקצועי בעל ניסיון רב – חברת “מלכת המדיה” מונה צוות מקצועי המלווה כל לקוח מתחילת התהליך ועד סופו בסבלנות ומקצועיות – עד להגעה לתוצאות הרצויות. העבודה נעשית בהתאם לרגולציה של גוגל, תוך שמירה על עבודה נקייה, עקביות והגעה לתוצאות הטובות ביותר.  

ליווי אישי לאורך כל הדרך – חברתנו מלווה כל לקוח במסירות רבה ופועלת בשקיפות מלאה. צוות החברה יזמנו אתכם לפגישה במהלך העבודה ואף בסופה ויפרסו בפניכם את תהליך העבודה. כמו כן, צוות החברה שומר על דיסקרטיות מלאה לאורך כל הדרך.  

מתחייבים לתוצאות – צוות החברה מבצע ניהול מוניטין בצורה טבעית ומתחייב להגעה לתוצאות. העבודה נעשית בעזרת פעולות טבעיות, ללא ספאם, במטרה להגיע לתוצאות איכותיות במינימום זמן.

נתקלתם באזכור שלילי ברשת? אולי בכתבה פוגענית על חברתכם? התקשרו עכשיו ואנו נעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר. לייעוץ ופרטים נוספים חייגו אלינו או השאירו פרטים >>>

דילוג לתוכן