מלכת המדיה

ליווי יזמים

ופיתוח אפליקציות

יש לכם רעיון לאפליקציה? אתם יזמים כבר מגיל צעיר? הגעתם למקום הנכון כדי להוציא אותו לפועל. ליווי יזמים ופיתוח אפליקציות כולל ייעוץ אישי וליווי מלא לאורך כל הדרך ליצירת סטארט אפ מצליח. שמירה על חשאיות וסודיות במהלך כל הזמן מובטחת.

ליווי יזמים ופיתוח אפליקציות

מידי יום נזרקים לחלל האוויר מאות ואולי גם אלפי רעיונות של יזמים המעוניינים לכבוש את העולם עם הרעיון המיוחד שלהם. יזמים אלה, לרוב מביאים את הרעיון, אולי גם ידע עסקי עם תכנית מפורטת, אך בפועל לא תמיד יש ברשותם את המידע הטכנולוגי הדרוש לפיתוח הרעיון והפיכתו לאפליקציה מצליחה.

צוות חברת “מלכת המדיה” מלווה יזמים לאורך כל הדרך, החל משלב הרעיון, דרך אפיון ובחינת הטכנולוגיה המתאימה וכלה בפיתוח האפליקציה על ידי מפתחים מובילים בתחומם. צוות החברה יודע להבין את הצורך של המיזם מבחינה טכנולוגית, לתרגם אותו לשפת תכנות וכך לפתח את האפליקציה בעלויות אטרקטיביות. מעבר לכך, החברה מונה מנהלי פרויקטים שמנהלים את התהליך בצורה מקצועית, סבלנית ואדיבה.

הכירו את תהליך העבודה שלנו

פגישת הכרות חמימה – בשלב הראשון נפגוש את הנפשות הפועלות בכדי להכיר מקרוב את אופי המיזם/הרעיון ואת מה שעומד מאחוריו. פגישה זו נעשית על ידי צוות מיומן בעל ניסיון עשיר בייעוץ לסטארטאפים ומיזמים ובעל ידע רב בעולם הטכנולוגי הרבגוני.  

אפיון מעמיק ומקצועי – בשלב זה נשב אחד על אחד כדי להבין את הטכנולוגיה הנדרשת לצורך הפיתוח ונבצע אפיון מעמיק הכולל תרשים זרימה מפורט. בשלב הבא נבחן את הטכנולוגיות הדרושות למיזם, לצורך התאמה מושלמת לאופי האפליקציה וקהל היעד שלה.

בחירת צוות מנצח – בשלב הבא נבחר את הצוות המנצח לפיתוח האפליקציה, כגון מעצבים גרפיים, מעצבי חוויית משתמש, מפתחים המומחים לסוג הטכנולוגיה הנדרשת ובכן מנהל פרויקט שילווה את הפיתוח ויהווה גורם המקשר בין צוות הפיתוח ללקוח.

פיתוח סקיצה – בשלב זה צוות הפיתוח יקבל לידיו את האפיון והחומרים הדרושים כדי להתחיל לפתח את האפליקציה. נציין כי בשלב זה יש את צד השרת – שהוא “המוח מאחורי הקלעים” ואת צד הלקוח שהוא הנראות הוויזואלית ללקוח. לאחר הגשת הסקיצה נקבל פידבקים ונמשיך לסקיצה השנייה.

בדיקות QA – לאחר סיום הפיתוח נבצע בדיקות וטסטים כדי לתקן באגים ולוודא שהכל תקין טרם העלאת האפליקציה ל- Appstore.

אנחנו אתכם גם לאחר הפיתוח!

צוות המומחים של “מלכת המדיה” מלווה את לקוחותיו לאורך כל התהליך וגם בתום העבודה. אנו נתחזק את האפליקציה, נבצע שדרוגים בהתאם לחוות דעתם של המשתמשים.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני השאירו פרטים או התקשרו עכשיו >>>

דילוג לתוכן