מלכת המדיה

מתחילים ברגל ימין

התחלה טובה מתחילה בפגישה נעימה שמטרתה להכיר את הנפשות הפועלות בעסק. בתהליך זה נחווה את העסק ואופיו דרך עיניים מקצועיות, נעניק לכם טיפים מצוינים ונהיה קשובים לרצונות והשאיפות שלכם. הפגישה יכולה להיות טלפונית או פרונטלית, ותכלול פריסת האפשרויות המתאימות לאופי המותג.

בניית גישה עסקית נכונה

לאחר הכרת אופי המותג והנפשות הפועלות, נוכל לרדת לפרטי פרטים ולבחון את קהל היעד, פעילות המתחרים ואת החוזקות והבידול של  המותג שלכם. בהמשך נתאים את הגישה העסקית, את הלך הרוח והייחודיות של בית העסק. יחד נגדיר את היעדים והשאיפות, ונבנה תכנית שיווקית ממוקדת הכוללת פרסום באפיקי פרסום הרלוונטים למותג, וכמובן בניית נוכחות ייחודית ברשת.

קבלת החלטות

בשלב זה צוות המומחים של מלכת המדיה יעלו יחד רעיונות יצירתיים כדי לספק לכם נכסים דיגיטליים רווחיים. אנו נבחן את אופי המותג, המתחרים, קהלי היעד, המדיות החברתיות ונבצע אופטימזציה מעמיקה במנוע החיפוש גל גוגל. המטרה שלנו לייצר חשיפות איכותיות במינימום תקציב. התוצאה -קבלת התקציב מפורט ורעיונות שיווקיים מובילים באפיקי מדיה מגוונים כדוגמת גוגל, פייסבוק, יוטיוב, לינקאדין וכו’.

יוצאים למסע מאתגר

יצאנו לדרך. עכשיו צריכים לתת לדברים לקרות, ובד בבד להיות עם אצבע על הדופק ולבדוק את יעילות הקמפיינים. בשלב זה אנו בודקים את אחוזי ההמרה, את כמות הצפיות \ המבקרים, כמה אנשים יצרו קשר \ רכשו, בוחנים את התנהגות הגולשים ואיכות הפניות. את הבדיקות אנו מבצעים על ידי כלים טכנולוגים ומבצעים שיפורים בהתאם לצורך.

זכרו – הפרסום בעידן הדיגיטלי הוא תהליך הדורש עקביות וסבלנות!

צוות “מלכת המדיה” כאן בשבילכם תמיד. המטרה שלנו לקדם את העסק בצורה ממוקדת – מקסימום חשיפות איכותיות במינימום תקציב.

דבר איתנו.

דילוג לתוכן